Okolí


Českobudějovický Hotel hokejové centrum je ideálním místem pro poznávání Českých Budějovic a jejich okolí. Za areálem se nachází dětské hřiště s kavárnou a velkým skateparkem. Kousek dál vede cyklostezka, která ústí v krásném městě Hluboká nad Vltavou, kde je zámek a plno výborných restaurací. Občerstvit se můžete i po cestě. Cyklostezka nabízí nejrůznější bistra a místa na vykoupání. Není problém zajistit půjčení kol, kolobežek či bruslí. 

Pro sportovce nabízí náš hotel ledovou plochu přímo v areálu, tělocvičnu a za hotelem tenisové kurty. Kousek od centra je nafukovací tenisová hala, venkovní beach volejbal, fotbal.

Na náměstí se často pořádají nejrůznější hudební a komerční akce, v zimě hlavně adventní trhy. Nachází se zde i několik památek, např. Černá věž a radnice. 

V okruhu 30 km najdete oblíbené památky, které jsou na seznamu UNESCO. Doporučujeme navštívit krásné historické město Český Krumlov, který disponuje originálním otáčivým hledištěm a zámkem. Dále Třeboň. kde je velký rybník Svět a Schwarzenberská hrobka a plno dalších krásných míst, které stojí za návštěvu.

Náš personál vám rád poradí, popřípadě sestaví program pro váš pobyt.